www.Posnet-Thermal.pl
Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ

Nowoczesna drukarka fiskalna Posnet, która realizuje elektroniczną kopię paragonów na karcie pamięci SD. Thermal FV EJ korzysta z szybkiego i wydajnego mechanizmu drukującego, który może pracować z prędkością 20 linijek tekstu na sekundę, używając do tego 100-metrowych rolek. Drukarka fiskalna Posnet obsłuży 250 000 pozycji, wprowadzonych wcześniej w oprogramowaniu komputerowym. Poza tym, urządzenie posiada alfanumeryczny i przejrzysty ekran oraz może umieścić NIP klienta na dowodzie zakupu. Zainwestuj w Thermal FV EJ, urządzenie, które zagwarantuje obsługę nawet najbardziej rozbudowanego asortymentu.

Zapisuje elektroniczną kopię paragonów na karcie pamięci

Thermal FV EJ korzysta z modułu, który umożliwia realizację elektronicznej kopii paragonów na karcie pamięci SD. Dzięki temu nie będziesz musiał gromadzić wielu papierowych dowodów zakupu, często się wycierają. Oszczędzisz nie tylko na kosztach związanych z eksploatacją drukarki, ale także na miejscu, w którym dotychczas trzymałeś dokumentację. Oprócz tego, w każdej chwili możesz zarchiwizować informacje na innym nośniku, np. na płycie DVD. Posnet Thermal FV EJ to większy komfort prowadzenia sprzedaży i bezpieczeństwo danych Twojej działalności.

Ogromna baza towarowa - 250 000 PLU

Drukarka Posnet obsłuży 250 000 pozycji towarowych, które wcześniej zdefiniujesz w oprogramowaniu komputerowym. Wybierz Thermal FV EJ, a zyskasz pewność, że miejsce na towary lub usługi w pamięci nie skończy się zbyt szybko. Dodatkowo, nie będziesz musiał stosować zbyt ogólnych pozycji grupowych i szybko dostosujesz ewidencję do funkcjonujących przepisów fiskalnych.

Błyskawiczny wydruk, rolki długości 100 m

Drukarka Posnetu zapewni Ci błyskawiczne i efektywne prowadzenie sprzedaży. Urządzenie korzysta z innowacyjnego i wydajnego mechanizmu drukującego firmy Citizen, który pracuje z prędkością 20 linijek tekstu na sekundę. Posnet Thermal FV EJ używa do tego 100-metrowego papieru, więc nie będziesz zbyt często przerywał pracy, aby zamontować rolkę. Co więcej, dzięki prostemu dostępowi do mechanizmu termicznego, wymiana zużytego wkładu na nowy zajmuje zaledwie moment.

Drukuje NIP klienta na paragonie

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku, powinieneś umieszczać numer NIP nabywcy na paragonie (na życzenie klienta). Dzięki Posnet Thermal FV EJ dostosujesz prowadzenie sprzedaży do funkcjonujących przepisów fiskalnych. Urządzenie wystawia paragony z NIP-em nabywcy, które mogą zostać użyte jako uproszczona faktura, jeśli suma należności nie przekroczy 450 zł. Postaw na uniwersalną i praktyczną drukarkę.

Współpracuje z praktycznie każdym oprogramowaniem sprzedażowym

Podczas używania drukarki fiskalnej niezwykle ważne jest to, czy urządzenie będzie współpracowało z dostępnym oprogramowaniem sprzedażowym. Model Thermal FV EJ posiada aż 2 protokoły komunikacyjne: Posnet i Thermal. Dzięki temu zyskasz pewność zarządzania funkcjami drukarki fiskalnej przy użyciu najpopularniejszych programów sprzedażowych. Szybko wprowadzisz bazę PLU, czy też zdefiniujesz wydruki niefiskalne.

40 znaków w nazwie towaru lub usługi

Rozporządzenie Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku wymaga od Ciebie precyzyjnej identyfikacji całego asortymentu. Dzięki modelowi Thermal FV EJ bez problemu dostosujesz prowadzenie ewidencji do funkcjonującego prawa. Urządzenie pozwala bowiem na wydruk dowodów zakupu z nazwami towarów lub usług długości 40 znaków. Zainwestuj w precyzyjną identyfikację oferty Twojej firmy.

Alfanumeryczny i czytelny ekran LCD

Model Thermal FV EJ posiada alfanumeryczny i podświetlany ekran LCD, na którym mogą znajdować się 2 linie tekstu po 20 znaków. Wyświetlacz został umieszczony na obrotowym wysięgniku, więc będziesz mógł dopasować jego położenie nie tylko do oczekiwań klientów, ale także do potrzeb kasjera. Thermal FV EJ zapewni stały dostęp do przejrzystych informacji o przebiegu obsługi.

Idealnie współpracuje z komputerem, także bezprzewodowo

W drukarce marki Posnet zastosowano 2 złącza komunikacyjne, USB i RS-232, dzięki którym idealnie współpracuje praktycznie z każdym komputerem. Oprócz tego, jeśli wraz z Thermal FV EJ zamówisz dodatkowy moduł Bluetooth, dostępna będzie bezprzewodowa transmisja danych z innymi urządzeniami. Nowoczesna drukarka fiskalna, która rozwinie przed Tobą wachlarz nowych możliwości sprzedażowych.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Posnet Thermal!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Novitus HD E

Drukarka fiskalna
Novitus HD E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij