www.Posnet-Thermal.pl
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV

Popularna i ceniona drukarka fiskalna. Posnet Thermal FV została wyposażona w szybki mechanizm drukujący firmy Citizen, który pracuje z prędkością 20 linii na sekundę i obsługuje paragony z nazwami długości 40 znaków. Za sprawą 2 protokołów komunikacyjnych, Thermal i Posnet, drukarka współpracuje praktycznie ze wszystkimi popularnymi popularnymi sprzedażowymi. Umożliwi to m.in. obsługę bazy towarowej o wielkości do 100 000 PLU. Wykonane z dbałością o szczegóły urządzenie, które zaoferuje szybką i sprawną obsługę klientów.

Zdefiniujesz 100 000 pozycji w bazie PLU

Thermal FV świetnie spisuje się zarówno w placówkach handlowych, które mają dość rozbudowany asortyment, jak i w firmach, które ciągle poszerzają swoją ofertę. Drukarka pozwoli Ci obsłużyć 100 000 elementów asortymentu w bazie towarowej, które wcześniej ustalisz w oprogramowaniu sprzedażowym. Posnet Thermal FV da Ci pewność, że miejsca w bazie PLU wystarczy na bardzo długo.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV - Długie nazwy towarów lub usług - do 40 znaków!

Długie nazwy towarów lub usług - do 40 znaków!

Zgodnie z przepisami, powinieneś jednoznacznie identyfikować wszystkie elementy asortymentu. Dzięki Posnet Thermal FV bez problemu dostosujesz ewidencję do obowiązującego prawa fiskalnego. Drukarka pozwala bowiem na wydruk paragonów z nazwami towarów lub usług długości 40 znaków. Thermal FV to precyzyjna identyfikacja oferty Twojego biznesu.

Drukuje paragony z NIP-em nabywcy

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku, powinieneś umieszczać NIP nabywcy na paragonie (na życzenie klienta). Posnet Thermal FV pozwoli Ci dostosować prowadzenie sprzedaży do funkcjonującego prawa fiskalnego. Urządzenie drukuje paragony z NIP-em klienta, które, jeśli łącza kwota należności nie wyniesie więcej niż 450 zł, mogą zostać wykorzystane jako uproszczona faktura. Postaw na uniwersalną i praktyczną drukarkę.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV - Współpracuje z najpopularniejszymi na rynku systemami sprzedażowymi

Współpracuje z najpopularniejszymi na rynku systemami sprzedażowymi

Thermal FV posiada aż 2 protokoły komunikacyjne: Posnet i Thermal. Dzięki temu zyskasz pewność zarządzania pracą drukarki przy pomocy praktycznie każdego programu sprzedażowego. Szybko skonfigurujesz bazę towarową, jak również ustalisz wydruk raportów fiskalnych bądź niefiskalnych.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV - Nowoczesny mechanizm drukujący, sprawna wymiana rolki

Nowoczesny mechanizm drukujący, sprawna wymiana rolki

Thermal FV posiada 2 zaawansowane technologicznie mechanizmy termiczne firmy Citizen. Urządzenie może pracować z prędkością aż 20 linii na sekundę. Co więcej, dostęp do mechanizmu jest niezwykle prosty i zamontowanie nowych rolek zajmuje tylko chwilę. Posnet Thermal FV posiada też funkcję oszczędzania papieru oraz możliwość drukowania faktur VAT. Drukarka fiskalna, która zagwarantuje Ci szybkie i kompleksowe prowadzenie sprzedaży.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV - Alfanumeryczny i przejrzysty ekran LCD

Alfanumeryczny i przejrzysty ekran LCD

Drukarka marki Posnet została wyposażona w alfanumeryczny i przejrzysty wyświetlacz LCD, na którym będą pojawiać się 2 wiersze tekstu po 20 znaków. Ekran znajduje się na obracanym wysięgniku, więc z łatwością dostosujesz jego położenie zarówno do stanowiska sprzedawcy, jak i do oczekiwań nabywców. Wybierz Posnet Thermal FV i już dziś zacznij korzystać z praktycznych i innowacyjnych rozwiązań.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV - Wytrzymały akumulator, który uchroni Cię od przerw w sprzedaży

Wytrzymały akumulator, który uchroni Cię od przerw w sprzedaży

Poszukujesz urządzenie fiskalnego, które uchroni Cię od przerw w sprzedaży, będących wynikiem braku zasilania zewnętrznego? Wybierz Posnet Thermal FV! Drukarka wykorzystuje bardzo wydajny wbudowany akumulator, który gwarantuje wydruk 6 000 linijek tekstu na potwierdzeniach sprzedaży. Posnet Thermal FV - wielofunkcyjne i uniwersalne urządzenie fiskalne, które zabezpieczy Twoją działalność przed ewentualnymi konsekwencjami materialnymi.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Posnet Thermal!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL

Drukarka fiskalna
Posnet Thermal XL

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij