www.Posnet-Thermal.pl
Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Nowoczesna drukarka Posnetu z funkcją drukowania faktury VAT bezpośrednio na rolce kasowej. Niewielkie gabaryty i możliwość wyboru wariantu konstrukcyjnego sprawią, że urządzenie idealnie sprawdzi się w każdym stanowisku kasjera. Thermal HD posiada system wymiany papieru drop-in, elektroniczną kopię paragonów oraz innowacyjny mechanizm drukujący. Poza tym, drukarka realizuje elektroniczną kopię paragonów oraz może współpracować z innymi elementami systemu przy pomocy interfejsów komunikacyjnych: Ethernet, RS-232 lub USB. Niewielkie urządzenie, przygotowane do wydruku wielu paragonów w dużych punktach handlowych.

Dwie wersje wyświetlacza - Twój wybór!

Urządzenie Posnetu jest dostępne w 2 wersjach konstrukcyjnych. Poza standardowym wyświetlaczem LCD, który jest umieszczony na drukarce, model Thermal HD można także wybrać w wariancie z ekranem wolnostojącym. To nowość na rynku, zapewniająca dostosowanie urządzenia do miejsca, w którym będzie prowadzona ewidencja. Dodatkowo, ekran znajdujący się na podstawce można postawić w miejscu dobrze widocznym zarówno dla klienta, jak i dla kasjera. Ty wybierasz wariant drukarki.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD - Szybki i nowoczesny mechanizm drukujący

Szybki i nowoczesny mechanizm drukujący

Nowoczesny mechanizm drukujący spowoduje, że ewidencja z Thermal HD będzie szybsza niż wcześniej. Urządzenie pozwala na druk 47 linii na sekundę! Dodatkowo, drukarka posiada wrzutowy system wymiany papieru drop-in, dzięki któremu wymiana rolki zajmie zaledwie moment, a także ceramiczny obcinacz paragonów w standardzie. Specjalna dioda, umieszczona na obudowie Thermal HD, poinformuje o kończącym się papierze. Jeśli szukasz urządzenia, które wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom użytkownika i klienta, drukarka Posnet jest strzałem w dziesiątkę!

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD - Nowoczesna i bezpieczna forma przechowywania danych

Nowoczesna i bezpieczna forma przechowywania danych

Thermal HD uwolni Cię od obowiązku przechowywania niezliczonych ilości papierowych kopii paragonów. Innowacyjna forma gromadzenia danych z urządzenia to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność. Wymieniać musisz jedynie rolkę papieru, z której drukowane są potwierdzenia zakupu dla klienta. Informacje z modelu Thermal HD zapisują się na karcie pamięci SD, ale możesz je również umieścić na innym nośniku, np. na płycie DVD.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD - Ethernet w standardzie!

Ethernet w standardzie!

Thermal HD pozwala na prowadzenie sprzedaży, podłączenie do monitoringu oraz odczyt elektronicznej kopii paragonów, a wszystko w tej samej chwili, dzięki funkcji Ethernet. Oprócz tego, tunelowanie portów COM daje możliwość bezpośredniego podłączenia do drukarki innych urządzeń, np. skanera kodów kreskowych lub dodatkowego wyświetlacza. Z modelem Thermal HD sprzedaż towarów lub usług będzie szybka i sprawna.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD - Umieść reklamę lub logo firmy na paragonie

Umieść reklamę lub logo firmy na paragonie

Pierwsza tak mała drukarka, która pozwala na wydrukowanie kodów 2D i grafik na fakturach VAT, paragonach i wydrukach niefiskalnych. Reklamę lub logo firmy możesz umieścić w nagłówku i w stopce każdego potwierdzenia zakupu. W przypadku wydruku niefiskalnego, grafika może się pojawić w dowolnym miejscu. Urządzenie Posnet sprawi, że zostaniesz zapamiętany przez każdego klienta.

Zaprogramuj nawet 250 000 pozycji towarowych

Drukarka idealnie sprawdzi się w firmie, która ma w ofercie dużą liczbę towarów. W systemie komputerowym (programie) możesz więcej - zapisz 250 000 pozycji, które potem zostaną wysłane na Thermal HD. To pierwsza tak nowoczesna, a zarazem tak mała drukarka, która oferuje ogromną bazę PLU. Prowadź sprzedaż bez obaw, Twoja baza towarowa nie zapełni się za szybko.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD - Obsłuży 2 szerokości wydruku - 57 i 80 mm

Obsłuży 2 szerokości wydruku - 57 i 80 mm

Thermal HD obsługuje 2 szerokości papieru: 57 i 80 mm. W pierwszy przypadku, w jednym wierszu na paragonie fiskalnym może znajdować się 40 znaków, a w drugim - nawet 56! Dzięki temu bez kłopotu zaprogramujesz bazę PLU z precyzyjnymi nazwami towarów lub usług, zgodnymi z wymogiem jednoznacznej identyfikacji wszystkich elementów asortymentu. Dzięki Posnet Thermal HD dopasujesz szerokość wydruku zarówno do bieżących potrzeb, jak i do oczekiwań klientów.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Posnet Thermal!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

Drukarka fiskalna
Posnet Thermal XL2 Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij