www.Posnet-Thermal.pl
Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL

Niewielka drukarka, wyposażona w mnóstwo funkcji, w tym drukowanie grafik i kodów 2D na fakturach i paragonach - Thermal XL. Urządzenie dostępne jest w wybranej wersji konstrukcyjnej, z wyświetlaczem zintegrowanym, wolnostojącym, kompaktowym (OLED), podwieszanym lub wolnostojącym przedłużonym. Dzięki temu zamówisz wariant drukarki fiskalnej, który będzie dopasowany do stanowiska pracy w Twojej firmie. Poza tym, za sprawą innowacyjnego mechanizmu drukującego (z możliwością szybkiej wymiany rolki) i elektronicznej kopii paragonów, sprostasz oczekiwaniom klientów. Posnet Thermal XL już teraz może należeć do Ciebie!

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL - Wybierz wersję konstrukcyjną drukarki

Wybierz wersję konstrukcyjną drukarki

Thermal XL jest dostępna w 5 wersjach, z różnego rodzaju wyświetlaczem: zintegrowanym, wolnostojącym, kompaktowym (OLED), podwieszanym lub wolnostojącym przedłużonym. Dzięki temu wybierzesz wariant urządzenia, który będzie dopasowany do stanowiska pracy w Twojej firmie. Dodatkowo, w każdej z wersji Posnet Thermal XL zaoferuje Ci dostęp do przejrzystych informacji o przebiegu obsługi, także przy gorszym oświetleniu. Używaj nowoczesnego rozwiązania technologicznego!

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL - Wydruk paragonów szybszy niż dotąd

Wydruk paragonów szybszy niż dotąd

Każdy klient oczekuje od sprzedawcy, że zostanie obsłużony szybko i sprawnie. Thermal XL, dzięki wykorzystaniu innowacyjnego i niezwykle wytrzymałego mechanizmu drukującego, umożliwi wydruk 47 linii na sekundę. Urządzenie posiada również obcinacz papieru w standardzie. Co więcej, nigdy więcej nie będziesz miał kłopotu z wymianą papieru, gdyż wrzutowy system drop-in zapewni wykonanie tej czynności w kilka chwil.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL - Koniec z przechowywaniem papierowych kopi paragonów

Koniec z przechowywaniem papierowych kopi paragonów

Bardzo ważnym udogodnieniem, oferowanym przez ten model, jest elektroniczna kopia paragonów. Informacje z drukarki są zapisywane na karcie pamięci, ale można je również umieścić na innym nośniku, chociażby na płycie DVD. Dzięki temu wszystkie dane będą bezpieczne, a Ty nie będziesz musiał przechowywać papierowych kopii paragonów, które zajmują dużo miejsca i łatwo je zgubić. Drukarka Thermal XL pozwoli Ci oszczędzać nie tylko na zakupie papieru, ale także na czasie, którego wymagałaby wymiana dwóch rolek.

Drukuje grafiki i kody 2D na paragonie lub fakturze

Model Thermal XL jest najmniejszą drukarką fiskalną z funkcją drukowania czarno-białej grafiki na fakturze VAT, paragonie lub na wydruku niefiskalnym. Dzięki temu, w nagłówku i stopce każdego potwierdzenia zapłaty będziesz mógł umieścić logo swojej działalności lub reklamę. Na wydruku niefiskalnym grafika może pojawić się w dowolnym miejscu. Thermal XL sprawi, że Twoja firma stanie się lepiej rozpoznawalna.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL - Bądź przygotowany na eurofiskalizację

Bądź przygotowany na eurofiskalizację

Thermal XL jest gotowa na zmianę waluty głównej. Oprócz waluty domyślnej, w pamięci urządzenia można zaprogramować zmianę, np. na Euro. Ważne jest to, że eurofiskalizację można ustalić wcześniej, wraz z datą i czasem przejścia, przelicznikiem, a urządzenie wykona ją automatycznie. Zapisanie zmiany może nastąpić nie tylko przed fiskalizacją, ale także w trakcie korzystania z Thermal XL.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL - Doskonale współpracuje z komputerem

Doskonale współpracuje z komputerem

Thermal XL posiada złącza - USB, RS-232 i Ethernet (dostępny w wersji z wyświetlaczem wolnostojącym, podwieszanym i OLED) - które gwarantują szybką i sprawną wymianę informacji praktycznie z każdym typem komputera. Oprócz tego, drukarka obsługuje 2 protokoły komunikacyjne, Posnet i Thermal, dzięki czemu skorzystasz z jej funkcji przy użyciu większości programów sprzedażowych. Kompleksowa obsługa klientów jest w zasięgu Twojej ręki – sięgnij po nią już dziś!

Zaprojektuj stanowisko kasowe

Urządzenie jest dostępne w 3 wersjach, a każda z nich to wyjątkowo kompaktowa konstrukcja i niewielkie gabaryty. Wymiary opcji standardowej Posnet Thermal XL to zaledwie 242 x 232 x 158 mm, w wersji z wyświetlaczem kompaktowym - 149 x 171 x 125 mm, natomiast bez wyświetlacza klienta - 137 x 171 x 125 mm. Umożliwi to postawienie urządzenia fiskalnego nawet tam, gdzie obszar stanowiska kasowego jest dość ograniczony.

Dostępna w wersji Thermal XL2

Drukarkę Posnet możesz zamówić w wariancie z dodatkowymi rozszerzeniami. Wersja Thermal XL2 zapewnia nie tylko formatowanie czcionek czy pracę w pozycji poziomej lub pionowej, ale także obsługę papieru termicznego o większej szerokości - maksymalnie do 80 mm. Co więcej, drukarka z rozszerzeniami posiada większy wyświetlacz (wspólny dla kasjera i klienta). Ekran obecny w wariancie Thermal XL2 emituje informacje nawet w 4 liniach, w każdej do 20 znaków.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Posnet Thermal!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Elzab Mera TE

Drukarka fiskalna
Elzab Mera TE

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij