www.Posnet-Thermal.pl
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2

Posnet Thermal XL2 jest ultrawydajną i funkcjonalną drukarką fiskalną z modułem kopii elektronicznej. Przy użyciu tego urządzenia szybko wystawisz nie tylko paragony dla klientów indywidualnych, ale także faktury dla kontrahentów czy nawet dokumenty niefiskalne. Poza tym, drukarka fiskalna od Posnet występuje w 4 wersjach: standardowej (z ekranem na wysięgniku), kompaktowej (z ekranem wbudowanym) oraz z wyświetlaczem wolnostojącym albo podwieszanym. Dzięki temu bez problemu dostosujesz ten model do miejsca pracy w Twoim przedsiębiorstwie. Posnet Thermal XL2 zapewnia też kompatybilność z popularnymi programami sprzedażowymi, obsługę 2 szerokości papieru (57 i 80 mm), wystawienie paragonu z NIP-em nabywcy czy możliwość formatowania czcionek.

Dostosuj ją do swojego stanowiska pracy

Zależy Ci na zamówieniu drukarki fiskalnej, która doskonale wpasuje się w stanowisko prowadzenia sprzedaży w Twojej placówce? Model Thermal XL2 będzie znakomitym wyborem! To urządzenie jest dostępne w różnych wariantach konstrukcyjnych - z ekranem standardowym (alfanumerycznym, LCD, 4 x 20 znaków), wolnostojącym (alfanumerycznym, LCD, 4 x 20 znaków), podwieszanym (alfanumerycznym, LCD, 4 x 20 znaków) lub kompaktowym (alfanumerycznym, OLED, 4 x 20 znaków). Sięgnij po drukarkę Posnet Thermal XL2 w konfiguracji, która spełni Twoje oczekiwania!

Drukarka z modułem kopii elektronicznej

Drukarkę Posnet Thermal XL2 wyposażono w moduł kopii elektronicznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie samoistnie archiwizuje ważne dane na temat sprzedaży w formie cyfrowej - na karcie SD/SDHC o pojemności 4 GB. Oprócz tego, moduł elektronicznej kopii paragonów, który zastosowano w modelu Thermal XL2, zapewnia łatwe wykonanie backupu przechowywanych informacji. Dane zgromadzone na karcie pamięci można zapisać na innym nośniku (np. płycie DVD) lub dysku komputera. Postaw na komfort i bezpieczeństwo pracy z Posnet Thermal XL2!

Technologia wydruku z wysokimi parametrami

Posnet Thermal XL2 charakteryzuje się wysokimi parametrami drukowania. Mechanizm termiczny marki Seiko, który jest obecny w tym urządzeniu, emituje różne dokumenty z prędkością 47 linii na sekundę oraz posiada obcinacz papieru. Co więcej, instalacja papieru termicznego w drukarce jest niezwykle prosta i zajmuje dosłownie chwilę nawet początkującym użytkownikom.

Obsłuży do 250 000 produktów lub usług

Niewątpliwą zaletą Thermal XL2 jest fakt, że ta drukarka rejestrująca zapewnia precyzyjną identyfikację dużego asortymentu. Po wcześniejszym zdefiniowaniu bazy PLU w oprogramowaniu sprzedażowym, urządzenie obsłuży maksymalnie do 250 000 pozycji towarowych. Ten model marki Posnet może również drukować paragony fiskalne z długimi nazwami wszystkich elementów oferty. Dzięki temu znika problem ze stosowaniem nieczytelnych skrótów, które nie gwarantują jednoznacznej identyfikacji produktu lub usługi.

Wystawi paragon z NIP-em klienta i fakturę VAT

Po zainstalowaniu Posnet Thermal XL2 będziesz mógł wystawiać paragony fiskalne, na których znajdą się różne treści. Poza wszystkimi informacjami wymaganymi na takich dokumentach, urządzenie jest w stanie wydrukować dowód sprzedaży z NIP-em nabywcy, kodem kreskowym czy zaprogramowanym wcześniej logo firmy. Thermal XL2 posiada także funkcję formatowania czcionek oraz pozwala na emitowanie faktur VAT i wielu dokumentów niefiskalnych.

Płynna współpraca z innymi ogniwami systemu sprzedaży

Drukarka rejestrująca Posnet Thermal XL2 z łatwością odnajdzie się w systemie, który pracuje w Twoim przedsiębiorstwie. To urządzenie obsługuje popularne porty komunikacyjne i może zostać podłączone do komputera na kilka sposobów, np. przez USB bądź Ethernet. Dodatkową zaletą jest zaś fakt, że w drukarce zastosowano funkcję tunelowania portów COM. Wspomniane rozwiązanie techniczne oferuje podłączenie do urządzenia m.in. skanera kodów kreskowych lub wagi elektronicznej. Natomiast za sprawą popularnych protokołów komunikacyjnych, model Thermal XL2 jest zgodny z wieloma programami sprzedażowymi i sprzedażowo-magazynowymi.

Wysoka jakość wykonania i nieduże gabaryty

Ta drukarka od Posnet podkreśli prestiż Twojego biznesu. Model Thermal XL2 może się pochwalić nie tylko wykonaniem z wysokiej jakości materiałów oraz wytrzymałością na intensywną i długotrwałą eksploatację, ale także eleganckim wyglądem i niedużymi gabarytami. W związku z tym, drukarka Posnet zmieści się na większości stanowisk sprzedaży oraz zapewni wiele lat niezawodnej pracy. Oprócz tego, urządzenie działa w pozycji poziomej lub pionowej, co dodatkowo zwiększa możliwości zaaranżowania miejsca, w którym obsługiwani są klienci.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Posnet Thermal!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro

Drukarka fiskalna
Emar Tempo Pro

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij