www.Posnet-Thermal.pl
Drukarki fiskalne Posnet Thermal HD Online Drukarki fiskalne Posnet Thermal HX Drukarki fiskalne Posnet Thermal XL2 Online

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD Online

Oto ultrawydajna drukarka fiskalna online od Posnet, która znajdzie zastosowanie nawet w najbardziej rozbudowanym rozwiązaniu systemowym. Ten model nie tylko został wyposażony w zróżnicowane złącza i protokoły komunikacyjne, gwarantujące płynną współpracę z komputerem i programem do zarządzania handlem, ale też umożliwia obsługę do 250 000 pozycji PLU. Dodatkowo, Posnet Thermal HD Online posiada praktyczny mechanizm termiczny, dzięki któremu zaoferuje Ci m.in. korzystanie z rolki o szerokości 57 lub 80 mm oraz szybkie emitowanie wszystkich dokumentów. Drukarka zapewnia także wysyłanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas oraz wybór wersji konstrukcyjnej, dopasowanej do stanowiska obsługi klientów. Nie czekaj, postaw na moc możliwości z Posnet Thermal HD Online!

Wybierz sposób współpracy z CRK

Drukarka Posnet zapewnia automatyczną transmisję danych do Centralnego Repozytorium Kas. Co więcej, w przypadku tego urządzenia dostępne są różne sposoby połączenia z CRK. Thermal HD Online może wysyłać niezbędne informacje zarówno przy współpracy z komputerem (przez USB, po konfiguracji karty sieciowej), jak i po podłączeniu do firmowej sieci LAN (przez Ethernet). Zainwestuj w drukarkę fiskalną, która spełnia wymogi systemu online.

Istotne ogniwo Twojego systemu sprzedaży

Drukarka Thermal HD Online gwarantuje płynne połączenie zarówno z większością komputerów oraz terminali typu POS, jak i oprogramowaniem handlowym czy handlowo-magazynowym. To urządzenie już w standardowym wariancie posiada bowiem różnego rodzaju interfejsy i protokoły komunikacyjne. Co więcej, model Thermal HD Online obsługuje tunelowanie portów COM oraz jest zgodny z szufladami na pieniądze o napięciu 6, 12, 18 lub 24 V. Zacznij używać drukarki fiskalnej, która błyskawicznie stanie się istotnym ogniwem rozwiązania sprzedażowego w Twojej firmie!

Stworzona z myślą o obsłudze bardzo rozbudowanej oferty

Jednoznaczna identyfikacja asortymentu firmy jest jednym z wyróżników drukarki rejestrującej Posnet. Urządzenie zapewni Ci m.in. wystawianie paragonów fiskalnych, na których zostaną umieszczone długie nazwy produktów lub usług, zawierające do 56 znaków i dodatkowy wiersz opisu. Thermal HD Online jest też w stanie współpracować z bardzo rozbudowaną bazą PLU. Ten model od Posnet gwarantuje obsługę do 250 000 towarów i usług, które zostaną zapisane w oprogramowaniu handlowym.

Pamięć chroniona - komfort pracy i bezpieczeństwo

W Posnet Thermal HD Online zastosowano praktyczne rozwiązanie techniczne, jakim jest pamięć chroniona. Dzięki wspomnianej funkcjonalności nie ma konieczności gromadzenia dokumentacji firmowej, np. kopii wydawanych paragonów fiskalnych, w formie zadrukowanych rolek papieru. Model Thermal HD Online samodzielnie archiwizuje istotne dane na cyfrowym nośniku. Rozwiązanie to wpływa zarówno na bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów, jak i wygodę oraz szybkość wykonywania zadań. Drukarka zapewnia też sporządzenie dodatkowej kopii danych, np. na dysku twardym komputera, czy łatwe wyszukiwanie informacji w pamięci chronionej.

Mechanizm termiczny z bardzo dobrymi parametrami

Urządzenie fiskalne Posnet charakteryzuje się wyjątkowo wysokimi parametrami druku. Thermal HD Online nie tylko wystawia przejrzyste dokumenty z szybkością do 47 linii tekstu na sekundę, ale także posiada wbudowany, precyzyjny obcinacz papieru i czujnik informujący o bliskim końcu rolki. Oprócz tego, technologia zastosowana w tym modelu zapewnia np. wybór szerokości materiału eksploatacyjnego. W drukarce rejestrującej Thermal HD Online można więc stosować rolki papieru o szerokości 57 i 80 mm.

Szeroki zakres emitowanych dokumentów

Thermal HD Online posiada nie tylko bardzo wydajną, ale także wielozadaniową technologię druku. Urządzenie zaoferuje Ci generowanie dowolnych dokumentów niefiskalnych, np. kuponów z rabatami lub informacji na temat aktualnych promocji bądź programu lojalnościowego. Posnet Thermal HD Online może także drukować faktury VAT oraz umieszczać dodatkowe treści na paragonach fiskalnych, m.in. kody kreskowe, grafikę w nagłówku (logo marki) czy NIP klienta.

Wykonana z materiałów o wysokiej jakości

Ten Model cechuje się zarówno eleganckim wyglądem, jak i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów i szczelną konstrukcją. W rezultacie, drukarka bez problemu znosi trudy codziennej, intensywnej eksploatacji. Thermal HD Online charakteryzuje się także niewielkimi gabarytami. Wymiary drukarki w wersji z wyświetlaczem standardowym wynoszą 158 x 242 x 242 mm (szerokość, wysokość, długość), natomiast w wariancie z ekranem podwieszanym lub wolnostojącym - zaledwie 143 x 144 x 181 mm (szerokość, wysokość, długość).

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Posnet Thermal!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Drukarka fiskalna
Novitus Deon Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij