www.Posnet-Thermal.pl
Drukarki fiskalne Posnet Thermal XL2 Online Drukarki fiskalne Posnet Thermal HX Drukarki fiskalne Posnet Thermal HD Online

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

Wszechstronna i przyjazna w obsłudze drukarka rejestrująca Thermal XL2 Online to odpowiedź na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa! Model produkowany przez Posnet oferuje m.in. funkcjonalność urządzenia online, w tym współpracę z Centralnym Repozytorium Kas. Drukarka została też wyposażona w szybki i wydajny mechanizm termiczny z obcinaczem papieru, posiada różnorodne interfejsy komunikacyjne, zapewnia wystawianie faktur VAT oraz obsługuje do 250 000 pozycji w bazie PLU. Ponadto, Thermal XL2 Online występuje w kilku wariantach konstrukcyjnych, dzięki czemu z łatwością dostosujesz ją do miejsca pracy w siedzibie swojej firmy. Nie czekaj, już teraz zacznij korzystać z funkcjonalnej i wytrzymałej technologii dla handlu lub usług!

Drukarka fiskalna z funkcjonalnością urządzenia online

Posnet Thermal XL2 Online spełnia kryteria techniczne, jakie są stawiane przed drukarką fiskalną typu online. Urządzenie zapewnia m.in. płynną współpracę z Centralnym Repozytorium Kas. Dodatkową zaletą tej drukarki jest fakt, że pozwala ona na wybór standardu, przy użyciu którego będzie przebiegało wysyłanie informacji do CRK. Do dyspozycji jest nie tylko komunikacja przez złącze LAN lub opcjonalny moduł Wi-Fi, ale też współpraca z Repozytorium po podłączeniu drukarki do firmowego komputera z dostępem do internetu (przy pomocy wejścia typu USB). Ponadto, w przyszłości model Thermal XL2 Online zaoferuje automatyczną aktualizację swojego oprogramowania.

Zapisuje ważne informacje w formie elektronicznej

Drukarka Thermal XL2 Online zagwarantuje Ci bezpieczne i komfortowe przechowywanie istotnej dokumentacji. W urządzeniu marki Posnet zastosowano pamięć chronioną z kartą SD/SDHC o pojemności 4 GB, gdzie w formie cyfrowej zapisywane są dane dotyczące prowadzonej ewidencji, m.in. kopie paragonów fiskalnych. Co więcej, drukarka Thermal XL2 Online oferuje zdalną archiwizację przechowywanych informacji na innym nośniku lub na dysku twardym firmowego komputera. Taka funkcja pozwoli Ci na jeszcze skuteczniejsze zabezpieczenie cyfrowej dokumentacji.

Dostosuj ją do miejsca pracy

Zależy Ci na wdrożeniu drukarki, która idealnie wpasuje się w miejsce obsługi klientów w Twojej placówce? Thermal XL2 Online będzie strzałem w dziesiątkę! Urządzenie jest dostępne w kilku różnych wariantach konstrukcyjnych - z ekranem standardowym (alfanumerycznym, LCD, 4 x 20 znaków), wolnostojącym (alfanumerycznym, LCD, 4 x 20 znaków), podwieszanym (alfanumerycznym, LCD, 4 x 20 znaków) lub kompaktowym (alfanumerycznym, OLED, 4 x 20 znaków). Sięgnij po drukarkę Posnet Thermal XL2 Online w wersji, która odpowie na Twoje oczekiwania!

Mechanizm z wysokimi parametrami drukowania

Posnet Thermal XL2 Online odznacza się wyjątkowo wysokimi parametrami wydruku. Mechanizm termiczny Seiko, który jest obecny w urządzeniu, emituje dokumenty z maksymalną szybkością 47 linii/s oraz posiada obcinacz papieru. A to nie wszystko! Thermal XL2 Online umożliwi Ci np. wybór szerokości obsługiwanej rolki - 57 albo 80 mm. Dodatkowo, wymiana papieru termicznego w drukarce jest wyjątkowo łatwa i zajmuje dosłownie chwilę nawet początkującym użytkownikom.

Idealna do dużego asortymentu

Atutem Thermal XL2 Online jest jest to, że drukarka zapewnia precyzyjną identyfikację dużego asortymentu. Kiedy już zdefiniujesz bazę PLU w programie sprzedażowym, urządzenie obsłuży nawet do 250 000 produktów bądź usług. Posnet Thermal XL2 Online może także drukować paragony fiskalne dla klientów z długimi nazwami wszystkich elementów asortymentu. Dzięki temu znika problem używania nieczytelnych skrótów, które nie pozwalają na jednoznaczną identyfikację towaru lub usługi.

Formatowanie czcionek i wystawianie faktur VAT

Po zainstalowaniu Posnet Thermal XL2 Online będziesz mógł wystawiać paragony, na których pojawią się różne treści. Oprócz wszystkich informacji wymaganych na takich dokumentach, urządzenie jest w stanie wydrukować dowód sprzedaży z NIP-em nabywcy, kodem kreskowym czy skonfigurowanym wcześniej logo przedsiębiorstwa w nagłówku. Thermal XL2 Online posiada też przydatną funkcję formatowania czcionek oraz umożliwia wystawianie faktur VAT i wielu dokumentów niefiskalnych.

Popularne złącza i protokoły komunikacyjne

Drukarka rejestrująca Thermal XL2 Online szybko odnajdzie się w systemie, który funkcjonuje w Twoim przedsiębiorstwie. Urządzenie obsługuje popularne porty komunikacyjne i może zostać podłączone do komputera na kilka sposobów, np. przez USB albo Ethernet. Dodatkowym atutem jest fakt, że drukarka posiada funkcję tunelowania portów COM. Wspomniane rozwiązanie techniczne oferuje podłączenie do urządzenia fiskalnego m.in. skanera lub wagi. A za sprawą popularnych protokółów komunikacyjnych, model Thermal XL2 Online jest zgodny z wieloma programami sprzedażowymi i handlowo-magazynowymi.

Wysoka jakość wykonania i nieduże wymiary

Zainwestuj w drukarkę fiskalną od Posnet, która podkreśli prestiż Twojego biznesu. Thermal XL2 Online może się pochwalić nie tylko wykonaniem z wysokiej jakości materiałów oraz odpornością na długotrwałą eksploatację, ale także eleganckim designem i niewielkimi wymiarami. W rezultacie, drukarka Posnet zmieści się na większości stanowisk kasjerskich oraz zapewni wiele lat niezawodnej pracy. Ponadto, urządzenie działa zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej, co jeszcze bardziej zwiększa możliwości zaaranżowania przestrzeni, w której obsługiwani są klienci.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Posnet Thermal!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Elzab Mera Online

Drukarka fiskalna
Elzab Mera Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij