www.Posnet-Thermal.pl
Drukarki fiskalne Posnet Thermal XL2 Online Drukarki fiskalne Posnet Thermal HX Drukarki fiskalne Posnet Thermal HD Online

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HX

Drukarka rejestrująca online stworzona do zadań specjalnych, która została wyposażona w wysokiej klasy mechanizm termiczny z wbudowanym obcinaczem. Posnet Thermal HX zapewni Ci więc błyskawiczne wydawanie estetycznie odciętych wydruków, m.in. paragonów i faktur VAT. Oprócz tego, urządzenie posiada kilka różnych interfejsów komunikacyjnych, dzięki czemu zagwarantuje nie tylko wybór sposobu transmitowania danych do CRK, ale także współpracę z pozostałymi ogniwami Twojego systemu sprzedaży. Drukarka fiskalna Thermal HX zapewni Ci również obsługę aż 250 000 towarów lub usług, wystawienie paragonu w formie papierowej i/lub elektronicznej oraz wybór wariantu konstrukcyjnego - z ekranem standardowym (LCD, umieszczonym na tzw. chorągiewce) albo wbudowanym (OLED).

Drukarka fiskalna z funkcjami online

Thermal HX to drukarka rejestrująca z funkcjami online. Urządzenie zapewnia nie tylko transmisję danych do Centralnego Repozytorium Kas (przez Ethernet lub USB, z użyciem karty sieciowej komputera), ale też archiwizowanie kopii wystawianych dokumentów we wbudowanej pamięci chronionej. Dodatkowo, model Thermal HX umożliwia zrealizowanie paragonu w formie elektronicznej (za zgodą klienta i w sposób z nim ustalony) z równoczesnym pominięciem wydruku takiego dowodu sprzedaży. Nie zwlekaj, zacznij korzystać z funkcjonalnej technologii sprzedaży od Posnet!

Wybierz wariant konstrukcyjny swojego urządzenia

Drukarkę fiskalną Thermal HX możesz dostosować do miejsca obsługi klientów w Twojej placówce. Urządzenie od Posnet jest dostępne w 2 wersjach konstrukcyjnych - z ekranem standardowym (LCD, umieszczonym na tzw. chorągiewce) albo wbudowanym (OLED). A w obydwu przypadkach wyświetlacz drukarki emituje czytelne informacje w 4 liniach, do 20 znaków w każdej. Posnet Thermal HX występuje również w wersji z ekranem zewnętrznym OLED (na specjalne zamówienie). Drukarka w takiej konfiguracji sprawdzi się np. w rozwiązaniach samoobsługowych.

Obsłuży do 250 000 towarów lub usług

Poszukujesz drukarki fiskalnej do obsługi rozbudowanego asortymentu? Model Thermal HX od Posnet odpowie na potrzeby Twojej firmy! To urządzenie rejestrujące, po wcześniejszym skonfigurowaniu bazy towarowej w oprogramowaniu sprzedażowym, będzie mogło obsłużyć maksymalnie 250 000 PLU. Drukarka fiskalna Posnet zapewnia również wydawanie paragonów z pełnymi nazwami produktów lub usług - o długości do 80 znaków. Dzięki temu nie będziesz musiał stosować nieczytelnych skrótów przy definiowaniu poszczególnych pozycji towarowych.

Idealna do systemu sprzedaży w Twojej firmie

Drukarka fiskalna Posnet została stworzona z myślą o pracy w firmowym systemie. To urządzenie posiada różnego rodzaju porty i protokoły komunikacyjne, dzięki czemu gwarantuje płynną współpracę z komputerem i zainstalowaną na nim aplikacją sprzedażową lub sprzedażowo-magazynową. Co więcej, ten model od Posnet jest zgodny z większością szuflad kasjerskich dostępnych na polskim rynku - o napięciu 6V, 12V, 18V, 24V. Już dziś sięgnij po drukarkę rejestrującą, która szybko stanie się istotnym ogniwem Twojego rozwiązania systemowego!

Drukuje z prędkością 47 linii/s

W Thermal HX znajduje się wysokiej klasy mechanizm termiczny japońskiej marki Seiko, który emituje różne dokumenty z prędkością wynoszącą aż 47 linii na sekundę. Urządzenie posiada również obcinacz papieru, więc pozwala na sprawne wydawanie estetycznie obciętych wydruków. Dodatkowo, Posnet Thermal HX zapewnia zarówno wybór szerokości rolki (57 lub 80 mm), jak i dziecinnie prosty montaż wspomnianego materiału eksploatacyjnego (na zasadzie „drop in” - wrzuć i drukuj).

Skuteczne zarządzanie wystawianymi wydrukami

Technologia drukowania, którą zastosowano w modelu Thermal HX, zapewnia skuteczne zarządzanie wystawianymi dokumentami. Urządzenie emituje zarówno paragony fiskalne, zawierające m.in. logo działalności, NIP klienta i kod kreskowy 2D (w stopce), jak i faktury VAT dla kontrahentów (wraz z ich zapisem w formacie JPK). Co więcej, Posnet Thermal HX obsługuje tzw. superformatkę. Urządzenie zapewnia więc dodatkowo generowanie wydruków niefiskalnych o dowolnej treści, np. danych dotyczących zamówienia, kuponów rabatowych czy informacji z programu lojalnościowego.

Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów

Posnet Thermal HX to drukarka fiskalna online do zadań specjalnych, która sprawdzi się świetnie m.in. w placówkach o większym natężeniu ruchu. Urządzenie wyróżnia się się solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów oraz kompaktowymi wymiarami - 143 x 243 x 244 mm (szerokość, wysokość, długość) w wersji z ekranem standardowym i 131 x 139 x 171 mm (szerokość, wysokość, długość) w wariancie z ekranem wbudowanym. Dodatkowo, Thermal HX może pracować albo w pozycji poziomej, albo pionowej, co zapewnia jeszcze skuteczniejsze dopasowanie drukarki Posnet do miejsca pracy.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Posnet Thermal!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Drukarka fiskalna
Novitus Deon Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij